Dlaczego my ?

Odpowiedź jest prosta – profesjonalizm precyzja i szkło cechuje nas. 

Najnowsze technologie

Vipglass od zawsze stawiał na najnowsze technologie. Specjalnie dla państwa jesteśmy w stanie opracować projekty i realizacje które zakładają grawer szkle oraz lustrach. Potrafimy dostarczać szkło w niestandardowych wymiarach oraz sam proces montażu nie jest dla nas żadnym wyzwaniem gdyż wraz z rozwojem firmy stawiamy na nowoczesne narzędzia w tym lasery wiertnice do kafelek oraz inne specjalistyczne narzędzia tak aby sprostać potrzebom technologicznym każdego projektu który państwo mają w założeniu.

Dobałość o każdy szczegół

Naszą prace cechuje dbałość o każdy detal. Przy pracy w szkle nie ma możliwości popełnienia błędu. Dlatego zawsze staramy się jak najlepiej przygotować do realizacji oraz wykonać ją z największą dokładnością. Projekty oraz pomiary są dokonywane z największą starannością. Posiłkujemy się nowoczesnymi narzędziami przy pomiarze oraz na etapie prac projektowych używamy nowoczesnego oprogramowania do tworzenia rysunków technicznych i modeli które następnie realizujemy na miejscu montażu. 

Doświadczenie i fachowość

Powierzając nam realizację twojego projektu możesz być pewien że jest on w rękach specjalistów. Montaż staramy się prowadzić w sposób aby nie został po nas żaden ślad Dokładnie sprzątając miejsce montażu oraz rozstawionych narzędzi. Jako fachowcy w swojej dziedzinie posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia które są potrzebne do montażu i przenoszenia szkła. Zawsze przyjeżdżamy przygotowani starając się zrealizować montaż tak szybko jak to możliwe .

Sprawdź nasze realizacje